Hakkımızda

Mercan Şirketler Topluluğu'ndan Corall

Bir Mercan Biotech markası olan Corall, özenle hazırlanan üretim reçeteleri, hijyenik ve üstün teknolojiye sahip üretim tesisi, ürün çeşitliliğiyle alanında öne çıkmaktadır.

Ticaret hayatına 1953 yılında atılan Mercan Şirketler Topluluğu olarak; FMCG, Medya, Otomotiv, Gıda ve Tarım alanlarındaki şirketlerimizle yıllar boyunca edindiğimiz deneyimlerle 2021 yılının ilk ayında ‘’Pharmaceutical Industries’’ alanına da giriş yaptık.

İlaç ve Eczacılık öğretileriyle gelişiminin Altın Çağını yaşayan Supplement/Gıda Takviyesi sektörü içerisinde yer almak için yine idealizmi seçtik. GMP koşullarıyla baştan aşağı yeni inşa ettiğimiz 2000 m² üretim tesisimiz ve kaliteden ödün vermeyen AR-GE’miz Türkiye’de bir örnek oluşturmuştur. Nasıl daha efektif, biyoyararlanımı daha yüksek, daha çok hastaya spesifik/hasta odaklı supplement/gıda takviyesi üretebiliriz amacıyla her gün daha çok çalışıyoruz.

Çocuk, Yetişkin, Yaşlı gözetmeksizin insanoğlunun doğumundan itibaren sağlığıyla ilgili eksik ve/veya kullanması gerekli Gıda Takviyesi Formüllerimiz ile her gün kendimiz ile yarışıyoruz.