İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

www.corall.com.tr sitesinden satın almış olduğunuz ürün/ürünler için siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ve herhangi bir cezai şart bedeli ödemeksizin cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

 

1.Sadece corall.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerin iadeleri gerçekleştirilebilmektedir.

 

2.Müşteri, ürünü göndermeden önce, hello@corall.com.tr ’a İade Başvurusu´nda bulunmalı ve başvurusu onaylanmadan ürünü göndermemelidir. Bu şekilde gönderilen ürünler firmamızca kabul edilmeyip, geri iade edilecektir. İade talebinize istinaden firmamız, iade talebinizin tarafımıza ulaştığına ilişkin size bir teyit bilgisi gönderecektir.

 

3.Ürünlerin iadesi, ürünlerin iade şartlarına uygun olarak alıcı tarafından muhafazası halinde mümkündür.

 

4.Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile ve hediyeli ürün ise hediyesi ile ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte göndermesi gerekmektedir. Kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

5.Dış karton kutu emniyet bantı açılmış, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kullanılmış, bozulmuş, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice paketleyiniz.

 

6.Gelen ürün öncelikle MercanBiotech tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan en geç 14 gün içerisinde ürün ücreti banka kartı ya da kredi kartınıza iade edilir. Bu süre cayma bildiriminin MercanBiotech’e ulaşması ile başlar. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Bu nedenle bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden MercanBiotech sorumlu değildir.

 

7.İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi tarafınıza teslim eden kargo ile Satıcı´nın aşağıda belirtilen adresine ulaştırmalısınız. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

8.Faturasız iade işlemi yapılamaz. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslı ve kargo iade takip numaranızı göndermeniz gerekmektedir.

 

 

İade adresi:      MERCAN BİYOTEKNOLOJİ SAĞLIK Ü. İLAÇ VE KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

15 Temmuz Mah. 1507.Sokak No.12 Bağcılar / İstanbul